AktualnościPraca

PRACA: Poszukujemy specjalisty ds. oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych – dołącz do naszego zespołu!

By 2 kwietnia, 202423 kwietnia, 2024No Comments

Opis stanowiska:
Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Ocenę receptur produktów kosmetycznych pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami.
• Ocenę dokumentacji surowców kosmetycznych.
• Opracowywanie Raportów Bezpieczeństwa Produktów Kosmetycznych.
• Interpretację wyników badań produktu kosmetycznego.
• Opracowanie/weryfikację etykiet produktów kosmetycznych.
• Zgłaszanie produktów kosmetycznych na portalu CPNP.
• Analizę nowości prawnych z zakresu prawodawstwa dot. produktów kosmetycznych.
• Doradztwo bieżące w zakresie wprowadzania na rynek produktów kosmetycznych.
• Redagowanie artykułów do czasopism branżowych.
• Współpraca i kontakt z klientami w kwestiach dot. zleceń.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe – chemia, biologia, farmacja, technologia chemiczna, biotechnologia lub pokrewne.
• Znajomość aktualnie obowiązującego prawa w zakresie produktów kosmetycznych.
• Umiejętność korzystania z toksykologicznych baz danych.
• Dokładność i cierpliwość, umiejętność pracy z dokumentami technicznymi (głównie w jęz. angielskim).
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym.
• Dobra znajomości pakietu MS Office.
• Umiejętność pracy zespołowej jak również pracy indywidualnej i pracy pod presją czasu.
• Zdolności analityczne i organizacyjne.
• Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność.

Mile widziane i preferowane będą dodatkowo umiejętności:
• Znajomość prawodawstwa chemicznego: CLP, REACH.
• Znajomość dodatkowego języka obcego.
• Czynne prawo jazdy.

Oferujemy:
• Etatową pracę w pełnym wymiarze godzin.
• Elastyczne godziny pracy.
• Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.
• Pracę niosącą dużo nowych wyzwań w ciekawej i niszowej dziedzinie.
• Możliwość potwierdzenia swoich umiejętności zawodowych, językowych i intelektualnych.
• Pracę w dynamicznym, otwartym zespole specjalistów.
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach/kursach.
• Dofinansowanie do kursu wybranego języka obcego.

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny oraz kopie posiadanych uprawnień i szkoleń proszę kierować na adres:
a.gendek@thetaconsulting.pl do 31 maja 2024 roku.

THETA zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.