AktualnościPraca

PRACA: Poszukujemy specjalisty ds. rejestracji produktów biobójczych – dołącz do naszego zespołu!

By 2 kwietnia, 202423 kwietnia, 2024No Comments

Rozwijając poszczególne obszary działalności zatrudnimy osobę w charakterze:

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych

Opis stanowiska:

Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • prowadzenie korespondencji z klientami w celu pozyskania danych potrzebnych do przygotowania wniosków o rejestrację produktów biobójczych (korespondencja w języku polskim oraz angielskim),
    • współpracę z podwykonawcami,
    • współtworzenie dokumentów rejestracyjnych produktów
    • pilotowanie nowości prawnych z zakresu prawodawstwa biocydowego
    • wspieranie innych działów firmy,
    • zestawienie i raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – chemia, biologia, farmacja, inżynieria chemiczna, biotechnologia – lub pokrewne,
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym (warunek konieczny),
    • dobra znajomości pakietu MS Office
    • dokładność i cierpliwość, umiejętność pracy z dokumentami (także w jęz. obcych),
    • gotowość do nauki poprzez pracę,
    • umiejętność pracy zespołowej jak również pracy indywidualnej i pracy pod presją czasu,

mile widziane i preferowane będą dodatkowo umiejętności:

    • znajomość prawodawstwa biocydowego, CLP, REACH.

Oferujemy:

    • etatową pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • wymagającą i satysfakcjonującą pracę niosącą dużo nowych wyzwań w ciekawej i niszowej dziedzinie,
    • możliwość potwierdzenia swoich umiejętności zawodowych, językowych i intelektualnych,
    • pracę w dynamicznym, otwartym zespole specjalistów,
    • możliwości rozwoju poprzez szkolenia i nabywanie rzadkich umiejętności zawodowych.

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny oraz kopie posiadanych uprawnień i szkoleń proszę kierować na adres:
a.gendek@thetaconsulting.pl do 31 maja 2024 roku.

THETA zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.