AktualnościPraca

PRACA: Poszukujemy doradcy ADR (DGSA) – dołącz do naszego zespołu!

By 2 kwietnia, 202423 kwietnia, 2024No Comments

Rozwijając poszczególne obszary działalności zatrudnimy osobę w charakterze:

Doradca ADR (DGSA)

Miejsce pracy: woj. łódzkie i teren Polski

Opis stanowiska:

Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • doradztwo w zakresie transportu towarów niebezpiecznych
    • śledzenie zgodności z wymaganiami prawnymi dotyczącymi przewozu towarów niebezpiecznych
    • przygotowywanie rocznych sprawozdań zgodnie z wymogami prawnymi
    • prowadzenie szkoleń i audytów z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych
    • opracowywanie dokumentacji, wdrażanie procedur i instrukcji
    • bieżącą obsługę i współpracę z klientami na terenie Polski.

Wymagania konieczne:

    • prawo jazdy (kat. B) oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
    • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
    • komunikatywność, umiejętności interpersonalne
    • umiejętność pracy zespołowej i pracy z klientem B2B
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • dobre planowanie i realizacja zadań wg ustalonego harmonogramu
    • dobra znajomość pakietu MS Office.

Mocnym, dodatkowym atutem będzie:

    • aktualne świadectwo doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym (doradcy DGSA)
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym.

Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin (etat)
    • wymagające i satysfakcjonujące zadania z możliwością potwierdzenia swoich kompetencji
    • pracę w dynamicznym, otwartym zespole specjalistów różnych dziedzin
    • program szkoleń
    • możliwości rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji.

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny oraz kopie posiadanych uprawnień i szkoleń proszę kierować na adres:
a.gendek@thetaconsulting.pl do 31 maja 2024 roku.

THETA zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.