Skip to main content
AktualnościWydarzenia

Trwa nabór do VI edycji studiów podyplomowych

By 14 stycznia, 2022No Comments

Rozpoczęła się rekrutacja do VI edycji, studiów podyplomowych:


“Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych”


Studia adresowane są przede wszystkim do osób związanych z przemysłem kosmetycznym, działów R&D, technologów, pracowników działów produkcyjnych i kontroli jakości, zajmujących się oceną bezpieczeństwa kosmetyków, a także do osób zatrudnionych w instytucjach i inspekcjach państwowych, jak również do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia kierunku Chemia kosmetyczna i kosmetologia oraz kierunków pokrewnych.


Studia umożliwiają zdobycie wiedzy m.in. z zakresu prawnych aspektów wprowadzania produktów kosmetycznych do obrotu (również na rynki pozaunijne), opracowania receptur produktów kosmetycznych, toksykologii i oceny bezpieczeństwa, badań produktów gotowych i surowców, a także oznakowania i opakowań produktów kosmetycznych.


Szczegóły, m.in. warunki uczestnictwa, program i terminy zjazdów znajdziecie Państwo na stronie: http://kosmetyki.studia-podyplomowe.info/

UWAGA: Zajęcia realizowane są w formie zdalnej (online).

Absolwenci studiów otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie „Jakości i bezpieczeństwa produktów kosmetycznych” wystawianego przez organizatora, Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.

Dla osób chętnych istnieje także możliwość zdobycia certyfikatu “Audytor Wewnętrzny GMP” sygnowanego przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD.

Rekrutacja trwa od 14.01.2022 r. do 11.02.2022 r. 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Zapraszamy


Współorganizator
THETA Consulting Sp. z o.o.
(dawn. THETA Doradztwo Techniczne)