Skip to main content
Aktualności

SZKOLENIE ONLINE: Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych – od czego zacząć?

By 27 czerwca, 2024No Comments

Organizacja przewozu towarów niebezpiecznych wymaga znajomości przepisów Umowy ADR. Warto uświadomić sobie podstawową zasadę, że nie tylko kierowca powinien być odpowiednio przygotowany do takich czynności. Jeżeli więc zastanawiali się Państwo, które wymagania związane z transportem towarów niebezpiecznych Was dotyczą, chętnie pomożemy w tym zakresie.

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego poruszymy kwestie związane m.in. ze zidentyfikowaniem w przedsiębiorstwie czynności przewozowych, rodzajem materiałów niebezpiecznych, czytaniem z kart charakterystyki danych do transportu czy doborem właściwego opakowania. Przekażemy Państwu najważniejsze informacje, wiedzę niezbędną do korzystania z Umowy ADR oraz pokażemy, jakie wynikają z tego obowiązki dla przedsiębiorstw.

Wskażemy także możliwości obniżenia kosztów drogiego transportu poprzez stosowanie wyłączeń, zasady oznakowania i wymagane zapisy do dokumentów przewozowych. Wyjaśnimy które instytucje mogą dokonywać kontroli przewozu, w jakim zakresie i jakie zostały ustalone kary. Po więcej informacji zapraszamy na szkolenie Przewóz drogowy towarów niebezpiecznych – od czego zacząć?

Kalendarz szkoleń>>>