Skip to main content
Aktualności

SZKOLENIE ONLINE: Oznakowanie produktów chemii gospodarczej w teorii i w praktyce

By 5 czerwca, 20246 czerwca, 2024No Comments

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu Oznakowanie produktów chemii gospodarczej w teorii i w praktyce To wyjątkowa okazja, aby zdobyć kompleksową wiedzę na temat wprowadzania do obrotu produktów chemicznych, w tym detergentów, oraz ich prawidłowego oznakowania. Nasze szkolenie to doskonała propozycja dla przedstawicieli firm oraz osób fizycznych zajmujących się produkcją, importem oraz dystrybucją produktów chemii gospodarczej.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

1. Zdobędą Państwo ekspercką wiedzę

Szkolenie oferuje szczegółowy przegląd obowiązujących przepisów prawnych dotyczących wprowadzania do obrotu produktów chemicznych. Dowiedzą się Państwo, jakie dokumenty są niezbędne oraz jakie są aktualne wymagania dotyczące etykietowania i pakowania produktów.

2. Uzyskają Państwo praktyczne wskazówki

Nasi eksperci przedstawią krok po kroku, jak przygotować etykietę produktu na podstawie karty charakterystyki. Nauczą się Państwo, jak właściwie dobierać piktogramy, zwroty wskazujące środki ostrożności oraz dodatkowe informacje wymagane na etykiecie.

3. Zrozumieją Państwo specyfikę różnych produktów

Omówimy specyficzne wymagania dotyczące różnych typów produktów chemicznych, w tym detergentów, kosmetyków samochodowych, produktów do mycia warzyw i owoców oraz “kosmetyków” dla zwierząt. Dowiedzą się Państwo również, jak oznakować małe produkty, produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych oraz kapsułki do prania.

4. Przygotują się Państwo na zmiany

Zapoznają się Państwo z najnowszymi zmianami w przepisach prawnych, w tym w rozporządzeniu detergentowym. Przygotujemy Państwa na nadchodzące zmiany i pokażemy, jak się do nich dostosować.

5. Wezmą Państwo udział w ćwiczeniach praktycznych

Podczas szkolenia odbędą się praktyczne ćwiczenia, w trakcie których zweryfikujemy etykiety produktów uczestników. Dzięki temu zdobytą wiedzę będą Państwo mogli od razu zastosować w praktyce.

6. Rozwiążą Państwo konkretne problemy

Dowiedzą się Państwo, jak radzić sobie z problemami związanymi z oznakowaniem małych etykiet oraz jak uniknąć błędów w deklaracjach marketingowych.

Szkolenie ma na celu zapoznanie Państwa z przepisami dotyczącymi obrotu produktami chemii gospodarczej, w tym detergentami. Omówione zostaną wymagania dotyczące niezbędnej dokumentacji produktu, przygotowania etykiety produktu z uwzględnieniem dodatkowych wymagań prawnych odnoszących się do towarów paczkowanych, produktów palnych, produktów w opakowaniach aerozolowych oraz deklaracji marketingowych. Przeprowadzimy również praktyczną analizę etykiet artykułów dostępnych na rynku.

Nie przegapcie Państwo szansy na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności, które pomogą wprowadzać produkty chemiczne na rynek zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Sprawdź szkolenie>>>